למה להזמין שירות צילום מקצועי ?
בשנים האחרונות כל הנושא הצילום הפך להיות מאוד נגיש וכל אדם עם מצלמה נקרא צלם. האמת שיש בזה הרבה חן וכייף, כי הצילום כולל בתוכו מגוון רחב של נישות ומהווה תחביב אהוב, אפשרות לביטוי עצמי ועוד עבור הרבה אנשים. אך כאשר אנו מתייחסים לשירותי צילום מקצועי, אנו רוצים לראות עסק שמספק לנו עבודה ברמה גבוהה ונותן שירות ואנו לא רוצים לקחת סיכונים.

בימינו צילום הפך להיות חלק בלתי נפרד מכל תהליכי השיווק והקמפיינים הפרסומיים. צילומים ודימויים ויזואליים הנם הדברים הראשונים שאנו רואים ורק לאחר מכן אנו מחליטים האם לקרוא את התוכן שמסביבם. לצילום ישנה גם פונקציה של תיעוד והוא גם בעל אמינות במידה רבה (כן, למרות כל התוכנות והפוטושופ, הצילום עדיין משמש כמסמך אמין), לעומת ציור, הדמיות או טקסט שרק מתאר ולא מחוזק בצילומים.

לכן ישנה חשיבות רבה בבחירת הצלמים , האם הצלם בעל יכולת לספק את הנדרש והאם במידת הצורך ניתנת אחריות על העבודה.

"עבור החובבים צילום הוא שעשוע, עבור המקצוענים צילום הוא עבודה, עבודה קשה, אפילו אם יש בה מידה של הנאה"

אי פי סטודיו לצילום מסחרי בקריות, מומחים במתן שירותי צילום ועריכה למגזר העסקי

אנו מתמחים בצילום מוצר ותעשייה, צילום תכשיטים, צילום אדריכלות ועיצוב פנים, צילומי תדמית וצילום מוצרים 360 מעלות. כל הצילומים שלנו עוברים עיבוד ועריכה לפני מסירתם ללקוח , כך שאתם מקבלים צילומים  ברמה גבוהה ומוכנים לשימוש. אזור פעילות שלנו לא מוגבל רק בצפון, אנו מבצעים עבודות בכל הארץ!

צילום מוצרים

צילום מוצר הינו שירות בסיסי שמציע כל צלם מקצועי ללקוחותיו. קיים מגוון רחב של דרכים לצלם מוצרים שונים. ברוב המקרים הדבר תלוי מאוד בתקציבים, כמויות מוצרים ודרישות ייחודיות לצילומים. הסטודיו מתמחה במתן שירותי צילום מוצר מקצועי כולל צילום מוצרים 360 מעלות. ביכולתנו להקים "סטודיו" כמעט בכל מקום עם תאורת סטודיו מקצועית ויכולת צילום מוצרים בכל הגדלים, מורכבים ככל שיהיו.
בצילום קטלוגים נדע לשמור על אחידות ויזואלית של המוצרים המצולמים, גם אם הצילומים נמשכים מספר ימים או לאורך זמן. אנחנו מתאימים את התמונות לרזולוציות המותאמות לאתר או לקטלוג מודפס, כל זאת לאחר עיבוד גרפי מוקפד וברמות גימור גבוהות, כפי שיעידו עשרות לקוחותינו המרוצים.
אי. פי. סטודיו מתמחה בצילום מוצר מקצועי, שיווקי ויצירתי. הידע שלנו, המקצועיות והיכולת להתמודד עם כל אתגר יהפכו את המוצר שלך לאטרקטיבי, שיווקי ובולט.

צילום תכשיטים

צילום תכשיטים הינו אחד מהתחומים המורכבים והמאתגרים ביותר בצילום מסחרי. נדרש ידע רב בהקמת סט תאורה, שימוש ברפלקטורים רבים וכל זה תוך כדי התמודדות עם סידור התכשיט על הסט וקביעתו בזווית הכי מחמיאה לתכשיט. לעיתים קרובות, לוקח יותר זמן לסדר תכשיט לצילום מאשר להקים סט תאורה ולצלמו.
אחד מהאתגרים בצילום תכשיטים הינו הדגשת כל פרט בצורה הכי טובה, גם כאשר התכשיט מורכב ממספר אלמנטים, כגון טבעת זהב משובצת יהלומים. במקרה כזה, צלם תכשיטים מחויב להוציא בצורה הטובה ביותר גם את הטבעת עצמה וגם את היהלום באופן כזה שהעומק שלו, צורתו ונצנוצו לא ילכו לאיבוד. מכיוון שכל חומר מגיב אחרת לאור, המשימה נשמעת בלתי אפשרית… אך לא לצלם תכשיטים מקצועי!
בטכנולוגיות של היום ישנם לא מעט כלים שבעזרתם ובעזרת ניסיון רב וידע טכני, צלם תכשיטים מנוסה יכול להגיע לתוצאה מצוינת בצילום. בתמונה המתקבלת כל אלמנט של התכשיט נראה בצורה המיטבית.

צילום פרויקטים אדריכלות ועיצוב פנים

לא תמיד לאדריכל או למעצב פנים מתאפשר לקחת לקוחות פוטנציאלים בכדי שיוכלו להתרשם מעבודותיו באתר בו הן בוצעו. כצלם מקצועי שמתמחה בצילום עיצוב פנים ואדריכלות, הפתרון שאני מציע הינו צילום עבודות ובניית פורטפוליו מצולם.
צילום חלל פנים תוך כדי התייחסות לאווירת המקום הינו אתגר אמיתי. לצלם עיצוב פנים ישנה משימה מורכבת- להפיק צילום כך שיהיה אינפורמטיבי וגם יעביר את אווירת המקום. על מנת לבנות (כן, לבנות ולא לצלם, מכיוון שבדרך כלל, הצילום הסופי בנוי ממספר צילומים שונים שצולמו לצורך כיסוי חלקים שונים בצילום) צילום ייצוגי וטוב, פעמים רבות נשתמש בתאורת צילום מקצועית בצורה מדויקת, במטרה להדגיש את האווירה הקיימת ופריטי עיצוב חשובים.
כאשר צילום עיצוב פנים נעשה לצורכי קידום מוצר מסוים, כגוון צילום מטבח, צילום עבודות נגרות או צילום גופי תאורהצלם מקצועי ידע להבליט את המוצר הדרוש, כולל הדגשת הגימורים והיכולות של היצרן, תוך שמירה על אווירת העיצוב במקום.

צילום מוצר 360 מעלות

צילום 360 מעלות הינו צילום מוצר בצורה הכי אינפורמטיבית, כאשר מקבלים אפשרות לראות אובייקט מכל צד. לטובת הצופה ממשק שליטה עם אפשרויות הגדלה ושליטה על זווית צפייה בעזרת עכבר מחשב רגיל.

ריטוש צילומים

הרצון והצורך בריטוש צילומים עלה כבר מהימים הראשונים של המצאת הצילום. תמיד ישנם דברים שהיינו רוצים לשנות, למחוק או להוסיף לצילום קיים. בעידן הצילום הדיגיטלי, קיימים כלים טכנולוגיים שפותחים בפנינו אין ספור אפשרויות חדשות בתחום זה.
היום ניתן להעלים אלמנטים לא רצויים בצילום או לשתול אובייקטים בצילום קיים. ישנן מגוון אפשרויות לריטוש צילומי ביוטי, תיקוני צבע, חידוש צילומים ישנים ועתיקים, שינויי פרספקטיבה בצילום ועוד אפשרויות נוספות רבות.